Vítejte na stránkách obce Lipovec a Licoměřice


Diskuze

Datum: 10.05.2011

Vložil: Snad i lufťáci u Vás budou rádi.

Titulek: Není starosta jako starosta.

Vážený pane starosto,jsem dlouholetý lufťák ve Vaší obci. Věřte,že Vám z celého srdce držím palce aby jste z naší obce udělal takovou obec jaké nyní rostou z obcí kolem nás a my jim to pouze závidíme. Věřte,že již nikdo nechce v obci pouze pecky,ale vzrostlé stromy.Nemá smysl nikoho hanět po uplynulých 3 obdobích,ale věřte,že je hodně občanů,co si odechlo. Doufám,že jste si po převzetí obce nechali udělat oficiální audit.Ještě jednou,držím Vám palce a přeji hodně štěstí. Lifťák

P.S. MÁME konečně hezké stránky.

—————

Datum: 17.05.2011

Vložil: Zúčastněný

Titulek: Re: Není starosta jako starosta.

Jen bych chtěl pro úplnost dodat, když už tu narážíte na pana Pecku, že v obci nerozhodují jen sami starostové, ale i dalších 5 členů zastupitelstva. Pokud se vám tedy dříve něco nelíbilo, neviděl bych situaci tak růžově, když vezmete v úvahu, že nadpoloviční většina zůstala v zastupitelstvu nezměněna. Jaké tedy očekávat změny.

—————

Datum: 04.11.2011

Vložil: re : Rejpal

Titulek: Re:Není starosta jako starosta.

S politováním musím konstatovat,že nemáte pravdu.Několikrát jsem se ptal na provoz obce tehdejších zastupitelů proč je tak a né jinak a vždy mi bylo řečeno " My něco usneseme a on si stejně udělá sám co chce. " Ale nechme pana Pecku odpočívat, stačil si udělat před barákem náměstí. Nepatřím k zarputilým odpůrcům a věřte,že díky svému věku dokážu ocenit práci. Pane Bohuněk , vzal jste to zatím za ten nejsprávnější konec za který jste to mohl vzít. Kdysi jsem řekl / už je to skoro 15 let / " Pane starosto, jako člověk jste asi čestnej chlap , ale jako starosta stojíte za hovno. Dovoluji si to opakovat v pozměněné formně " Pane starosto, jako člověk jste asi čestnej chlap , ale jako starosta jste chlap na svém místě. Blahopřeji Vám k dílčím ůspěchům v obci,je to těžká a nevděčná práce . Držím Vám zcela upřímně palce a třeba se i někdy podepíši. A jaké očekávám změny ? Více zodpovědnosti vůči občanům obce, vesničku jako ze škatulky / jde to jinde,proč né u nás/. Ale věřím,nejde všechno hned , ale věřím,že po Vás zůstane vesnička z velkým " V "

—————

Datum: 15.01.2011

Vložil: Máme rádi starostu

Titulek: Dobrá rada

Dobrý den,pane starosto,
určitě bude naše obec pod vaším vedením jenom vzkvétat-věříme Vám.Měl byste vylepšit znění zápisů (je to takové krkolamné-lidi máte kvalitní lidi k ruce),jinak v pohodě.Aktualizujte web-ještě je tam uvedený předchozí starosta!Vemte si mustr z okolních obcí-Třemošnice,Ronov,Prachovice a Seč.Ať se Vám daří,Vaši příznivci.

—————

Datum: 21.10.2010

Vložil: Milan

Titulek: Hasičská Tatra

Píšu vám z hodně velké dálky, ale sleduji naši zem a mé blízké rodiště. Měli by jste uvést, že Tatru jste pro SDH získali od SDH Nový Dvůr, která jí získala, ale vzhledem k situaci neshody místního sboru o postavení garáže na novém Dvoře byla po dohodě předána právě sem.
Jinak stránky jsou krásné.
Přeji vám, aby se vám dařilo a obec se rozvíjela dál.

—————

Datum: 09.04.2010

Vložil: Luboš.stavitel-trutnov.@cz

Titulek: Vaclave je to super pokracuj v tom

pozdrav z K RKONOŠ

—————