Vítejte na stránkách obce Lipovec a Licoměřice


Diskuze

Datum: 26.03.2013

Vložil: Radek Schneberger SDH Běstvina

Titulek: Re: webové stránky

Dobrý den, dovolím si reagovat na jednu poznámku. Co se týče opravy hasičské cisterny, na požádání Vám obec ráda sdělí částku za niž byla cisterna opravena. Co se týče školení členů SDH je to dáno zákonem 133/85 Sb. Každý člen musí být jednou ročně proškolen na BOZP na požářišti. Toto školení provádí z pravidla velitel jednotky - Petr Němec ) a je ZDARMA. Dále se musí provádět další nutná školení, které hradí zřizovatel jednotky a tou je obec. K tomu slouží rozpočet jednotky který schvaluje ke konci roku zastupitelstvo. Snad to splnilo část Vašeho dotazu. Jinak Petře super stránky Radek Schneberger

—————

Datum: 10.05.2011

Vložil: Snad i lufťáci u Vás budou rádi.

Titulek: Není starosta jako starosta.

Vážený pane starosto,jsem dlouholetý lufťák ve Vaší obci. Věřte,že Vám z celého srdce držím palce aby jste z naší obce udělal takovou obec jaké nyní rostou z obcí kolem nás a my jim to pouze závidíme. Věřte,že již nikdo nechce v obci pouze pecky,ale vzrostlé stromy.Nemá smysl nikoho hanět po uplynulých 3 obdobích,ale věřte,že je hodně občanů,co si odechlo. Doufám,že jste si po převzetí obce nechali udělat oficiální audit.Ještě jednou,držím Vám palce a přeji hodně štěstí. Lifťák

P.S. MÁME konečně hezké stránky.

—————

Datum: 17.05.2011

Vložil: Zúčastněný

Titulek: Re: Není starosta jako starosta.

Jen bych chtěl pro úplnost dodat, když už tu narážíte na pana Pecku, že v obci nerozhodují jen sami starostové, ale i dalších 5 členů zastupitelstva. Pokud se vám tedy dříve něco nelíbilo, neviděl bych situaci tak růžově, když vezmete v úvahu, že nadpoloviční většina zůstala v zastupitelstvu nezměněna. Jaké tedy očekávat změny.

—————

Datum: 04.11.2011

Vložil: re : Rejpal

Titulek: Re:Není starosta jako starosta.

S politováním musím konstatovat,že nemáte pravdu.Několikrát jsem se ptal na provoz obce tehdejších zastupitelů proč je tak a né jinak a vždy mi bylo řečeno " My něco usneseme a on si stejně udělá sám co chce. " Ale nechme pana Pecku odpočívat, stačil si udělat před barákem náměstí. Nepatřím k zarputilým odpůrcům a věřte,že díky svému věku dokážu ocenit práci. Pane Bohuněk , vzal jste to zatím za ten nejsprávnější konec za který jste to mohl vzít. Kdysi jsem řekl / už je to skoro 15 let / " Pane starosto, jako člověk jste asi čestnej chlap , ale jako starosta stojíte za hovno. Dovoluji si to opakovat v pozměněné formně " Pane starosto, jako člověk jste asi čestnej chlap , ale jako starosta jste chlap na svém místě. Blahopřeji Vám k dílčím ůspěchům v obci,je to těžká a nevděčná práce . Držím Vám zcela upřímně palce a třeba se i někdy podepíši. A jaké očekávám změny ? Více zodpovědnosti vůči občanům obce, vesničku jako ze škatulky / jde to jinde,proč né u nás/. Ale věřím,nejde všechno hned , ale věřím,že po Vás zůstane vesnička z velkým " V "

—————

Datum: 15.01.2011

Vložil: Máme rádi starostu

Titulek: Dobrá rada

Dobrý den,pane starosto,
určitě bude naše obec pod vaším vedením jenom vzkvétat-věříme Vám.Měl byste vylepšit znění zápisů (je to takové krkolamné-lidi máte kvalitní lidi k ruce),jinak v pohodě.Aktualizujte web-ještě je tam uvedený předchozí starosta!Vemte si mustr z okolních obcí-Třemošnice,Ronov,Prachovice a Seč.Ať se Vám daří,Vaši příznivci.

—————

Datum: 21.10.2010

Vložil: Milan

Titulek: Hasičská Tatra

Píšu vám z hodně velké dálky, ale sleduji naši zem a mé blízké rodiště. Měli by jste uvést, že Tatru jste pro SDH získali od SDH Nový Dvůr, která jí získala, ale vzhledem k situaci neshody místního sboru o postavení garáže na novém Dvoře byla po dohodě předána právě sem.
Jinak stránky jsou krásné.
Přeji vám, aby se vám dařilo a obec se rozvíjela dál.

—————

Datum: 09.04.2010

Vložil: Luboš.stavitel-trutnov.@cz

Titulek: Vaclave je to super pokracuj v tom

pozdrav z K RKONOŠ

—————