Vítejte na stránkách obce Lipovec a Licoměřice


Diskuze

Datum: 19.03.2014

Vložil: Václav Petráň ml.

Titulek: Podpora zastupitelstva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dnes jsem si četl dopis od našeho pana starosty a po dlouhe době jsem navštívil stránky naší obce.Naše zastupitelstvo v čele s panem starostou funguje dle mého názoru na výbornou a práce kterou odvádí je vynikající!!!!!! netuším proč je anonym nařkl ze špatného hospodaření, návse máme hotové kvalitně a hezky provedené,dětské hřiště,plně funkční a soběstačnou hasičskou jednotku a to je snad v pořadku. osobně si myslím že pan anonym by měl veřejně předložit celému zastupitelstvu omluvu a nasypat si na hlavu spoustu popela!!!!!!!!!!!!!!!!!

—————

Datum: 10.03.2014

Vložil: Šmídová Eva

Titulek: vzkaz členům zastupitelstva

Prosím, nenechte se otrávit !! Je za Vámi vidět kus práce a já za to děkuji.

—————

Datum: 17.11.2013

Vložil: Občan,K.

Titulek: Návrh

Zdravím,jsme tu nový a rádi by jsme se zeptali,jestli tu bude do budoucna třeba nějaký menší krámek,neboli večerka.Co myslíte?

—————

Datum: 17.09.2013

Vložil: aaa

Titulek: Tel.

Proč jsou tel.čísla starosty a místostarosty nedostupná?

—————

Datum: 24.09.2013

Vložil: bbb

Titulek: Re: Tel.

asi proto https://mobil.idnes.cz/vypadek-t-mobile-02q-/mobilni-operatori.aspx?c=A130916_220412_mobilni-operatori_ada

—————

Datum: 19.02.2013

Vložil: P. Korečková

Titulek: Lípy

Proč byly pokáceny lípy u zastávky v Lipovci? Budou místo nich vysázeny nové stromy? Místo, jako jedno z center obce, které spousta návštěvníků a projíždějících vidí jako první, si zaslouží zeleň a ne beton a asfalt. Ať dělá Lipovec čest svému jménu.

—————

Datum: 16.12.2012

Vložil: Občanka licoméic-lipovec

Titulek: Život v obcí

Chtéla bych se vyjádřit k společenskému životu zde v našich obcí.Poslední dobou to vypadá s kulturním a společenským životem zde jakoby s prominutím tu "chcípl pes".Dost často projiždím různými obcemi (i menšími) a čtu na plakátech různá pozvaní občanů na pŕednašky o zdraví,na setkání při muzice,grilování a mnoho jiných.Docela jim závidím a myslím si že tahouni v obci jako je hasičský sbor,obec a jiné org.mohli by život v obcích trochu oživit.Vim ,že není doba pŕíhodná na juchání ale ztrácet kontakt s občany obcí začíná být smutné..taková je moje úvaha a myslím si že by to ocenilo i více občanů ať mladých či starších

—————

Datum: 24.12.2012

Vložil: Volič

Titulek: Re: Život v obcí

Plně s občankou souhlasím.Probuďme se!!

—————

Datum: 25.12.2012

Vložil: Víkenďák

Titulek: Re: Život v obcí

Plně souhlasím. Je jasné, že doba k tomu není, ale proč třeba v nedalekém Bousově to jde, stačí podívat na jejich stránky-vítání prázdnin, setkání seniorů atd. Měli by se osoby k tomu oprávněné nad sebou zamyslet nebo to přenechat jiným.

—————

Datum: 22.01.2013

Vložil: Volič

Titulek: Re: Re: Život v obcí

Ano,pŕenechat jiným,aktivním,mladším!!

—————