Vítejte na stránkách obce Lipovec a Licoměřice


Diskuze

Datum: 28.03.2014

Vložil: Ludmila

Titulek: Podpora zastupitelstvu

Dobrý den,
přečetli jsme si dopis ohledně anonymu a musíme konstatovat, že v dnešní společnosti to není nic vyjímečného a neobvyklého.Všichni máme svobodu projevu, pracovat se nemusí, stačí žít na úkor druhých, kteří mají snahu se starat i o věci, které by se jich nemuseli týkat. Je to velká ostuda toho člověka(nebo skupiny) který to psal a nemá v sobě dost odvahy říct to veřejně. Jeho čest a svědomí musí dost trpět na rozdíl od pana starosty a zastupitelstva, kteřří se snaží, a pro obec udělali dost, což je i vidět. Myslíme si, že to psal člověk, který jim velice závidí, že jsou úspěšní a, že dělají něco smysluplného na rozdíl od pisatele anonymu. Je nám velice líto toho, kto to psal, ten člověk musí moc trpět a tudíž je vlasně k politování.
Tímto chceme rovněž poděkovat celému zastupitelstu a panu starostovi za jejich práci a přejeme jim hodně dalších úspěchů.
P.S. pisateli anonymu doporučujeme, příště se podepište a nestyďte se za svůj názor, uvidíte, že se Vám uleví.
Jana Procházková,Jana Pohlová, Libor Chmelař, rodina Filipi,rodina Klementová.

—————

Datum: 19.03.2014

Vložil: Václav Petráň ml.

Titulek: Podpora zastupitelstva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dnes jsem si četl dopis od našeho pana starosty a po dlouhe době jsem navštívil stránky naší obce.Naše zastupitelstvo v čele s panem starostou funguje dle mého názoru na výbornou a práce kterou odvádí je vynikající!!!!!! netuším proč je anonym nařkl ze špatného hospodaření, návse máme hotové kvalitně a hezky provedené,dětské hřiště,plně funkční a soběstačnou hasičskou jednotku a to je snad v pořadku. osobně si myslím že pan anonym by měl veřejně předložit celému zastupitelstvu omluvu a nasypat si na hlavu spoustu popela!!!!!!!!!!!!!!!!!

—————

Datum: 10.03.2014

Vložil: Šmídová Eva

Titulek: vzkaz členům zastupitelstva

Prosím, nenechte se otrávit !! Je za Vámi vidět kus práce a já za to děkuji.

—————

Datum: 17.11.2013

Vložil: Občan,K.

Titulek: Návrh

Zdravím,jsme tu nový a rádi by jsme se zeptali,jestli tu bude do budoucna třeba nějaký menší krámek,neboli večerka.Co myslíte?

—————

Datum: 17.09.2013

Vložil: aaa

Titulek: Tel.

Proč jsou tel.čísla starosty a místostarosty nedostupná?

—————

Datum: 24.09.2013

Vložil: bbb

Titulek: Re: Tel.

asi proto https://mobil.idnes.cz/vypadek-t-mobile-02q-/mobilni-operatori.aspx?c=A130916_220412_mobilni-operatori_ada

—————

Datum: 19.02.2013

Vložil: P. Korečková

Titulek: Lípy

Proč byly pokáceny lípy u zastávky v Lipovci? Budou místo nich vysázeny nové stromy? Místo, jako jedno z center obce, které spousta návštěvníků a projíždějících vidí jako první, si zaslouží zeleň a ne beton a asfalt. Ať dělá Lipovec čest svému jménu.

—————

Datum: 16.12.2012

Vložil: Občanka licoméic-lipovec

Titulek: Život v obcí

Chtéla bych se vyjádřit k společenskému životu zde v našich obcí.Poslední dobou to vypadá s kulturním a společenským životem zde jakoby s prominutím tu "chcípl pes".Dost často projiždím různými obcemi (i menšími) a čtu na plakátech různá pozvaní občanů na pŕednašky o zdraví,na setkání při muzice,grilování a mnoho jiných.Docela jim závidím a myslím si že tahouni v obci jako je hasičský sbor,obec a jiné org.mohli by život v obcích trochu oživit.Vim ,že není doba pŕíhodná na juchání ale ztrácet kontakt s občany obcí začíná být smutné..taková je moje úvaha a myslím si že by to ocenilo i více občanů ať mladých či starších

—————

Datum: 24.12.2012

Vložil: Volič

Titulek: Re: Život v obcí

Plně s občankou souhlasím.Probuďme se!!

—————

Datum: 25.12.2012

Vložil: Víkenďák

Titulek: Re: Život v obcí

Plně souhlasím. Je jasné, že doba k tomu není, ale proč třeba v nedalekém Bousově to jde, stačí podívat na jejich stránky-vítání prázdnin, setkání seniorů atd. Měli by se osoby k tomu oprávněné nad sebou zamyslet nebo to přenechat jiným.

—————