Vítejte na stránkách obce Lipovec a Licoměřice


Diskuze

Datum: 19.03.2016

Vložil: Rodák Lipovce

Titulek: Re: Re: Protest proti prodeji pozemku.

Jsem proti prodávání veškerých pozemků,aby obec mněla co největší majitek do dalších let.Dám Vám návrch,zalestnit tuto plochu.

—————

Datum: 05.09.2014

Vložil: Jan Chreno

Titulek: Varování před podvodníky a zloději v obci Lipovec

Dobrý den,

jelikož PČR a soudy v naší republice pracují velmi pomalu a poškozených přibývá geometrickou řadou, dovolím si vložit upozornění i na Vaše stránky.

V obci Lipovec podnikají osoby pod IČO: 74170058 a IČO: 88293661. Jejich oborem podnikání jsou finance, životní pojistky, stavební spoření a další. Jsou ale i případy, kdy peníze od lidí dostávají za účelem léčby vážně nemocné osoby.

Chtěl bych požádat všechny poškozené, aby se nebáli, nestyděli,..., a tuto skutečnost nahlásili na nejbližší policejní stanici. Zároveň bych tímto rád všechny požádal a varoval, aby s dotyčnými neuzavírali smlouvy ani jim neposkytovali finanční prostředky. Vaše finance jinak budou nenávratně ztraceny.

V případě jakýchkoliv dotazů mě můžete kontaktovat na mém e-mailu: jan.chreno@tiscali.cz

Bohužel také patřím k jedněm z mnoha poškozených osob, proto mohu poskytnout informace přímo z vlastních zdrojů.

S pozdravem a úctou,
Jan Chreno, student univerzity v Praze.

—————

Datum: 30.03.2014

Vložil: Jája Malá

Titulek: Zastupitelstvo

Dobrý den,na veřejné schůzi obce jsme se dozvěděla,že byl zaslán anonym na pana starostu.Můj názor je ten,že starosta obce a členové zastupitelstva budují a pomáhají řešit problémy obce a udělalo se hodně práce a změn u nás v ,Lipovci.Není důvod podávat anonymy,ale schůze a zasedání jsou od toho,abychom si řekli,co,se nám líbí a nelíbí v obci,v které,žijeme.Tento druh hyenismu neuznávám a jestli má pan Anonym,komplexy,tak takhle se určitě,neřeší.Pane starosto,hlavu vzhůru i když,je to velmi nepříjemná situace,časem bude lépe.

—————

Datum: 28.03.2014

Vložil: Michal Nedorost

Titulek: pohled osoby žijící mimo obec

Dobrý den,
protože jsme v jednání s místními 25 let (od revoluce) rád potvrzuji, že pan Bohuněk jako starosta a jeho tým jsou prvními, kteří opravdu aktivně něco dělají, rozplétají dobou komunismu různě neřešená až pošlapávaná vlastnická práva a snaží se v zájmu obce dle možností zvelebovat obecní místa. Myslím že jen při pohledu do zápisů ze zasedání orgánů obce a porovnání z minulem je okamžitě vidět rozdíl. Děkuji Michal Nedorost

—————

Datum: 28.03.2014

Vložil: Ludmila

Titulek: Podpora zastupitelstvu

Dobrý den,
přečetli jsme si dopis ohledně anonymu a musíme konstatovat, že v dnešní společnosti to není nic vyjímečného a neobvyklého.Všichni máme svobodu projevu, pracovat se nemusí, stačí žít na úkor druhých, kteří mají snahu se starat i o věci, které by se jich nemuseli týkat. Je to velká ostuda toho člověka(nebo skupiny) který to psal a nemá v sobě dost odvahy říct to veřejně. Jeho čest a svědomí musí dost trpět na rozdíl od pana starosty a zastupitelstva, kteřří se snaží, a pro obec udělali dost, což je i vidět. Myslíme si, že to psal člověk, který jim velice závidí, že jsou úspěšní a, že dělají něco smysluplného na rozdíl od pisatele anonymu. Je nám velice líto toho, kto to psal, ten člověk musí moc trpět a tudíž je vlasně k politování.
Tímto chceme rovněž poděkovat celému zastupitelstu a panu starostovi za jejich práci a přejeme jim hodně dalších úspěchů.
P.S. pisateli anonymu doporučujeme, příště se podepište a nestyďte se za svůj názor, uvidíte, že se Vám uleví.
Jana Procházková,Jana Pohlová, Libor Chmelař, rodina Filipi,rodina Klementová.

—————

Datum: 19.03.2014

Vložil: Václav Petráň ml.

Titulek: Podpora zastupitelstva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dnes jsem si četl dopis od našeho pana starosty a po dlouhe době jsem navštívil stránky naší obce.Naše zastupitelstvo v čele s panem starostou funguje dle mého názoru na výbornou a práce kterou odvádí je vynikající!!!!!! netuším proč je anonym nařkl ze špatného hospodaření, návse máme hotové kvalitně a hezky provedené,dětské hřiště,plně funkční a soběstačnou hasičskou jednotku a to je snad v pořadku. osobně si myslím že pan anonym by měl veřejně předložit celému zastupitelstvu omluvu a nasypat si na hlavu spoustu popela!!!!!!!!!!!!!!!!!

—————

Datum: 10.03.2014

Vložil: Šmídová Eva

Titulek: vzkaz členům zastupitelstva

Prosím, nenechte se otrávit !! Je za Vámi vidět kus práce a já za to děkuji.

—————

Datum: 17.11.2013

Vložil: Občan,K.

Titulek: Návrh

Zdravím,jsme tu nový a rádi by jsme se zeptali,jestli tu bude do budoucna třeba nějaký menší krámek,neboli večerka.Co myslíte?

—————

Datum: 17.09.2013

Vložil: aaa

Titulek: Tel.

Proč jsou tel.čísla starosty a místostarosty nedostupná?

—————

Datum: 24.09.2013

Vložil: bbb

Titulek: Re: Tel.

asi proto https://mobil.idnes.cz/vypadek-t-mobile-02q-/mobilni-operatori.aspx?c=A130916_220412_mobilni-operatori_ada

—————