Vítejte na stránkách obce Lipovec a Licoměřice

Diskuze

Datum: 11.05.2011

Vložil: občanka Lipovce a Licoměřic

Titulek: webové stránky

Dobrý den,
mile mě překvapilo, jak se tu rozvíjí diskuze a je vidět, že lidé zajímá, co se v naší obci děje.
Trochu mě překvapilo, jak se tu píše, že stránky nejsou oficiální. Tvoří je přeci člen zastupitelstva, který je finančně ohodnocen, alespoň tak jsme byli informováni na veřejném zasedání. Jestli jsem toto špatně pochopila, tak mne prosím opravte. Možná by to ale chtělo trochu více nadšení.
Uvítala bych tu aktuálnější informace, co se v obci děje např. foto z výstavby altánu - dokumentace, vylepšení stavu jak to bylo před a po výstavbě. Kolik stavba stála a podobně. Dále tu nemáme vystaven jako ostatní obce obecní rozpočet loňského roku. U hasičů končí historie rokem 2006, dnes máme nově opravenou cisternu, kdy ani nevíme, kolik oprava nakonec stála. Také prý proběhlo školení hasičů a nikde není záznam kdo a za kolik byl proškolen? A nakonec, nechápu, proč v odkazu New!!! jsou volby 2010. Snad nezní mé vítky příliš tvrdě, ale poslední mnou objevený zápis je jedna věta z 21. března. To nebyla zas taková dřina po práci. Zdravím a těším se na aktualizaci.

Zpět na diskuzi